ELEKTRYK

2 500,00 - 3 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Cieszyn
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 500,00 - 3 200,00 zł
  • Dodano 2019.07.10

Opis stanowiska

praca fizyczna Cieszyn, praca elektryk Cieszyn, praca budowa Cieszyn

Obowiązki osoby zatrudnionej na
tym stanowisku będą polegały na wykonywaniu prac
konserwacyjno-eksploatacyjnych na urządzeniach oraz instalacjach
elektroenergetycznych.
Wymagania

wykształcenia min. średniego technicznego w zawodzie elektryk, energetyk,
uprawnień energetycznych E1 i D1 do 1 kV (mile widziane do 15kV),
doświadczenia w zakresie eksploatacji przemysłowych instalacji elektrycznych niskiego (mile widziane średniego) napięcia,
prawa jazdy kat. B.
Oferujemy

możliwość rozwoju zawodowego,
pracę na umowę o pracę w firmie stabilnej, o ugruntowanej pozycji na rynku,
pakiet socjalny (m.in. karty Multisport),
pakiet medyczny dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony,
dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy.

Ważne do: 2020.07.09, wyświetleń: 107

nr ogłoszenia: 2596